„Балкан 1929“ разгроми „Перун“ (Кресна) със 7:1 у дома

След завръщането си в Югозападна Трета лига, днес ФК“Балкан 1929″ постигна поредна силна победа над гостуващия Перун Кресна с голямата голова разлика 7-1. Това бе втори успех на зелените в пролетния полусезон, след като в сряда  те сразиха като гости Велбъжд Кюстендил с 4-1.

Първият гол за домакините бе реализиран в 32-та минута, когато нападателят Калоян Бонев с финт вкара 1-0 за домакините.

В края на първото полувреме зелените удвоиха резултата в своя полза с 2:0, след точно попадение във вратата на противника на Симеон Иванов-Матераци.

Следащите три гола в полза на ФК“Балкан 1929″ донесоха самочувствие на терена на домакините , след точни попадения в 56-та минута на Кристиян Ковачев и 58-та минута на Павел Петков. Третото попадение във вратата на Перун бе автогол в 52-та минута.

Шестият гол в полза на зелените бе дело на Ангел Ангелов в 67-та минута, след подаване на Йордан Апостолов. В 84-та  юношата Николай Миков реализира седмия гол за „Балкан 1929“. Малко преди края на мача гостите от Перун успяха да отбележат единствения си гол.

След днешната си разгромителна победа Балкан е на десетото място с 25 точки и голов резултат 29-21.

1 коментар на “„Балкан 1929“ разгроми „Перун“ (Кресна) със 7:1 у дома