Последният звънец удари за 12-класници в ППМГ „Акад. проф. д-р Асен Златаров“

89 зрелостниците от ППМГ „Акад. проф. д-р Асен Златаров”- гр. Ботевград прекрачиха за последен път прага на гимназията,на 15 май. Това са ученици от 4 паралелки с класни ръководители: 12 „А” клас – Стефан Чолаков, 12 „Б” клас – Милена Андонова, 12 „В” клас с класен ръководител Радка Гетова и 12 „Г” с класен ръководител Цветанка Петрова.


Празничната програма откри Мажоретен състав при НЧ „Хр. Ботев 1884” с ръководител Иванка Христова.

„Мечтаехте за този ден, искахте той да дойде по-скоро, да сте самостоятелни, да сте пораснали. Само дето не сте предполагали колко огромен е този свят, изпълнен с трудности и предизвикателства, океан от знания, таланти и духовност. Бъдете горди, скъпи ученици, че бяхте част от това училище.Вярвайте в себе си, и така ще успеете“. С тези думи директорът Даниела Колева се обърна към дванадесетокалсници сила на света.

Ивета Иванова от 12 „Б” клас предаде книгата на випуските на следващия Випуск 2020г. Последваха Номинации на ученици ,както следва:

  1. Категория ОТЛИЧНИЦИ НА ВИПУСКА:

Грамота за отличен успех 6: 00 през целия период на гимназиалното образование получиха:

Ивета Иванова – 12Б клас

Йордан Беров- 12Б клас

Иван Вилани – 12В клас

Николета Цветкова- 12В клас

Христина Томова- 12Г клас

2 .Категория IT СПЕЦИАЛИСТИ НА ВИПУСКА

Мартин Станиславов – 12Б клас

 Саво   Цветков – 12Б клас

3. Категория НАЙ-ДОБЪР ЛИНГВИСТ

The Best in English

-Владимир Стаменов  – 12Б клас

 Ива Йорданова – 12Б клас

Der Beste im Deutshen Иван Вилани – 12В клас

Mejor en Español Стефан Стефанов – 12А клас

Категория ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕС МЕНИДЖЪРИ НА ВИПУСКА-

Ивета  Иванова – 12б клас

Силвия Иковска –  12б

 Йордан Беров – 12б

Саво Цветков – 12б

Категория КУЛТУРНИ ТВОРЦИ НА ВИПУСКА

Танци и ритми: –

Силвия Иковска 12б

Ивайла Данинска 12б

Георги Катранджиев 12б

Николета Цветкова 12в

Мажоретки на випуска –

Михаела Михайлова 12г

 Бетина Василева 12в

Стефани Иванова 12 г

Художник на випуска –

Христина Томова  12г

Поетеса на випуска-

Ивлин Колева 12г

Категория СПОРТНА ГОРДОСТ НА ВИПУСКА

Акробатика

Цветелина Данчева 12г

 Весилена Христова 12г

Лека атлетика–  Ивета Иванова 12г

Борба

Виктор Рушкарски 12б

 Пламен Христов 12г

Кикбокс

Христо Цаков 12а

Категория ФИТНЕС МАНИАЦИ

Павлин Маринов 12а

 Пламена Иванова 12б

Категория ЗЛАТНО СЪРЦЕ

 Награди се присъдиха на доброволците:

 Мирела Димитрова 12в

 Виктория Петрова 12 в

  Виктория Димитрова  12г

  Василена Пеева 12 а

Категория РОМЕО И  ЖУЛИЕТА НА ВИПУСКА

Николета Цветкова 12в  и Стефан Петров 12в

Стефани Димитрова 12г  и Преслав Тошев 12г

Йорданка  Петрова 12г  и Михаил Гешовски 12б

Ива Йорданова 12б и Саво Цветков 12б

Индивидуалните награди

Мистър ЕнциклопедияЙордан Беров 12б

Мистър Отговорност-Димитър Димитров 12г

Джентълмен на випуска –Дамян Цветков 12а

Мис Честни сини очиИвайла Данинска 12б

Миньонче на випуска -Ивона Димитрова 12б

Мис СексапилВанеса Иванова 12г

 Грамоти за най- голям брой отсъствия получават:

Мис „Бягай, ще те стигна“Беатрис Михайлова 12 г

 Мистър „Бегач на дълги разстояния“-Никола Петков 12в

Грамота за най-малък  брой отсъствия получава :

Мистър Постоянно присъствиеПетър Драганов 12г

Бунтар на випуска-Мария Чорбанова 12а

DJ на випуска Марио  Мичев 12 б

  Мис Чаровница на випуска-Бетина Василева 12 в

 Мистър Чаровник на випуска- Мартин Йотов 12 г

Коментари