ФК Козаро Ботевград победи като домакин ФК Скала Оселна с 2:1

Днес от 18.00ч на стадион „Герена“ в Ботевград се изигра трета поред контрола за ФК Козаро Ботевград.

ФК Козаро победи като домакин ФК Скала Оселна с 2:1. Мачът започна трудно и за двата отбора, като един от факторите за това беше горещото време.

До края на полувремето и двата отбора имаха своите положения, като гостите бяха близо до откриване на резултата. Първото полувреме завърши при резултат 0:0. Второто полувреме домакините намериха верния ритъм на игра и след продължителен натиск не закъсня и първото попадение в срещата дело на Васислав Димитров. След този гол отборът на домакините се втурна напред да търси второ попадение. Последва серия от атаки, в една от които след хубав пробив капитана на Козаро, Радослав Зарев не сбърка за 2:0. В една от атаките на гостите, противников футболист беше спънат в наказателното поле и съдията посочи бялата точка. Гостите не сбъркаха за 2:1. След този гол те опитаха да окажат натиск върху домакините, но така и не се стигна до изравнително попадение. Краен резултат 2:1 в полза на Козаро.

1 коментар на “ФК Козаро Ботевград победи като домакин ФК Скала Оселна с 2:1

1. Дузпата беше за игра с ръка на състезател от Скала!Не е задължително да е спънат някой,за да се свири дузпа!