Първа победа за ФК “Балкан 1929”

В среща от VI кръг на Югозападната Трета лига, футболистите на ФК” Балкан 1929” победиха “Надежда” Доброславци с 1:0. Срещата, играна на стадион “Христо Ботев” започна равностойно, като постепенно домакините наложиха своя натиск, но Цветанов и Ковачев не успяха да открият резултата. В 35-тата минута Ковачев отправи далечен удар, който срещна напречната греда. Ивайло Цветанов реализира единственото попадение в 62-та минута след хубав пас на Здравко Атанасов. До края на срещата играчите на ФК “Балкан 1929” можеха да стигнат до още попадения, но удари на Цветанов, Бояджиев и Ковачев не намериха целта. Следващата среща е в събота в Своге срещу тима на Спортист.