Резултати от VI-ти кръг на „Ботевград рита“

След Коледните и Новогодишни празници днес – 3 януари 2020г, бяха възобновени футболните срещи от аматьорската лига „Ботевград рита“.

Шестият кръг започна с мач между отборите на Сириус и Грамаде Скравена, който завърши с резултат 8:1 в полза на Сириус. Голмайстори на отбора-победител бяха Радослав Зарев, Цветослав Ботев, Йордан Дамянов и Стилян Петров. Марин Данчев ор Грамаде Скравена вкара единствения гол за отбора си. За играч на мача бе определен Радослав Зарев.

After Party не остави никакъв шанс за гол на противника си Йънг Бойс във втората среща. Мачът завърши с резултат 9:0. С голове се записаха Денислав Ивайлов, Ивайло Златев, Цветелин Цаковски, Мирослав Захариев, Теодор Теодоров, Здравко Атанасов. За играч на мача бе определен Цветелин Цаковски.

Третият сблъсък бе между отборите на Last Hope и Кибекс предложи зрелищен мач, който завърши с равен резултат 2:2. Кристиян Иванов и Марио Павлов се записаха с по един гол от Last Hope, а Иван Мишев и Валери Захариев от Кибекс дадоха по едно попадение. За играч на мача бе определен Христо Георгиев.

Наборите и Мартен и приятели се изправиха в четвъртия двубой, който завърши с резултат 7:2. Голове за Наборите отбелязаха Димитър Георгиев, Радко Николаев, Христос Петров, а Емил Атанасов получи жълт картон в 40-та минута. Двата гола за Мартен и приятели отбелязаха Иван Манов и Асен Рангелов. Званието „Играч на мача“ спечели Радко Николаев.

Казино Роял се наложи убедително над Сименс с 5:0 в последния – пети сблъсък. Голмайстори са Христо Матев и Мартин Лилков. В 20-та минута жълт картон получи Дилян Петров от отбора-победител. За играч на мача бе определен ХристоМатев.