ФК“Балкан 1929″ се наложи с 2:1 над ФК“Витоша“ Бистрица в първата си контрола

ФК“Балкан 1929″ днес се наложи над ФК“Витоша“ Бистрица в първата си контрола за новия полусезон на Югозападната трета лига. Срещата се игра от 15ч на стадион „Академик“ София и завърши с 2:1 за зелените.

Първото попадение бе за Балкан във второто полувреме. Автор на гола бе  Ангел Ангелов. След неговия гол последва изравняване на резултата с 1:1 от Витоша. Новият футболист за зелените Иво Иванов ( „Локомотив “София) удвои за Балкан след подаване от друг нов футболист Павел Петков (дясно крило от „Локомотив “София).

В тази първа контрола Балкан игра с два различни състава в двете полувремена, каза треньорът Иван Редовски.

Следващата контрола е в петък, от 13.00ч – с юноши до 19г на „Локомотив“ София на стадион „Локомотив“ София.