ФК“Балкан 1929″се наложи над „Ботев“ Враца II с 3:2 в поредната контрола

ФК“Балкан 1929″ днес изигра поредната си контролна среща с Ботев Враца. Мачът се състоя на игрището в Скравена от 11.00ч . Балкан се наложи с 3:2 в дербито над втория отбор на „Ботев“ Враца.

Първият гол бе в полза на домакините, който бе реализиран в 4-та минута от Павел Петков. В 6-та минута гостите изравниха с 1:1. Резултатът бе удвоен в полза на Балкан в 11-та минута, след удар с глава на Емил Колев в противниковата врата. В 19-та минута новото попълнение на зелените Калоян Бонев вкара и 3-ия гол за домакините.

До края на полувремето „Балкан 1929“ не успя да поведе с по-убедителен резултат. През втората част, след смени, темпото се наруши. За пореден път добре се включиха юношите на „Балкан“ – Йордан Дамянов, Николай Миков и Спас Лазаров.

Вторият гол за Ботев Враца II бе реализиран в 90-та минута, след грешка в защитата на „Балкан“.

Следващата контролна среща на „Балкан“ ще бъде в петък – 5 фвруари, Ботевградчани ще играят срещу юноши до 19 г на ФК“Славия“.

2 коментара на “ФК“Балкан 1929″се наложи над „Ботев“ Враца II с 3:2 в поредната контрола