„Балкан 1929“ загуби от „Ботев“ (Ихтиман)

ФK“Балкан 1929″ загуби днес от „Ботев“ (Ихтиман) с 1:2 в поредната си комтрола. Мачът се игра на стадион „Христо Ботев“ Ботевград. В срещата се включиха юношите Йордан Дамянов, Николай Миков и вратарят Мартин Кирилов.

В първото полувреме нямаше отбелязан гол, нито за домакините, нито за гостите. В 67-та минута на второто полувреме Ботев Ихтиман откри резултата. В 70-та минута домакините изравниха с 1:1 , с гол на Павел Петков.

Преди края на мача отборът на Ботев Ихтиман отбеляза втори гол, след изпълнение на ъглов удар. В оставащото време Балкан се опита да стигне до ново равенство, но не реализира гол.

Днешният мач бе последната контрола на Балкан, преди началото на пролетния дял от първенството на Югозападната трета лига. Да припоминм, че ботевградчани играха с отбори от Северозападната трета лига – втория отбор на Ботев Враца, с Локомотив Мездра и ФК Дреновец, както и с юношески състави – „Локомотив“ (Славия) и „Витоша“ (Бистрица).

Следващата среща на ФК“Балкан 1929″ е в сряда – 17 февруари, в отложения от есенния дял на шампионата мач с „Надежда“ (Доброславци).

2 thoughts on “„Балкан 1929“ загуби от „Ботев“ (Ихтиман)

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.