Балкан с пореден успех и остава непобеден през втория полусезон

Балкан победи с 2:0 Сливнишки герой в среща от 31 кръг на Югозападната Трета лига. Двете попадения бяха дело на Павел Петков и Ангел Ангелов. През първото полувреме домакините бяха по активни на терена, а Кристиян Ковачев нацели гредата на два пъти.

Футболистите на Иван Редовски изпуснаха няколко положения за гол и така първата част завърши при нулево равенство. Отборът на Балкан откри резултата в 60 минута чрез Павел Петков, който бе изведен прекрасно от Йордан Апостолов. Вторият гол реализира Ангел Ангелов от дузпа за игра с ръка на футболист на гостите. До края на срещата зелените изпуснаха да разгромят героя, благодарение и на добрите изяви на техния вратар.

Така Балкан остава на пето място, а тази събота предстои гостуване в Дупница на претендента за Втора лига Марек.