ФК Драгоман си тръгна с трите точки от Скравена

Срещата от последния редовен кръг на Областна група София Запад между ФК Скравена и ФК Драгоман завърши при резултат 1:3.

Още в първата минута гостите поведоха с попадение на Мариан Китанов. Домакините успяха да изравнят с гол на Росен Стоименов. Почивката дойде при резултат 1:1.

През втората част „граничарите” отново поведоха с гол на Мариан Китанов. Крайното 3:1 дойде след гол от дузпа на Отофе Пол. Наказателният удар бе отсъден за фаул срещу Роберто Соколов.

С победата ФК Драгоман си подпечата първото място в редовния сезон, като вече има 38 точки. ФК Скравена остава на 8-мо място с 15 точки.

Следващата седмица мачове няма да има заради Великденските празници, а от по-следващата ще започнат плейофите.