Правец победи Ком в Годеч и вече е едноличен лидер

В неделя – 1 октомври се изигра мачът от 4-ти кръг на ОГ София Запад между Ком Годеч и ОФК Правец. В него гостите се наложиха с 2:1.

Резултата бе открит от Ивелин Данчев в 41-та минута след разбъркване в наказателното поле на Ком. При този резултат завърши и първото полувреме.

В 84-тата минута Ивайло Златев покачи на 2:0 след точен диагонален удар. Ком се опита да се върне в мача и в 87-мата минута намали резултата. Точен бе Радослав Атанасов, който също се разписа с точен диагонален удар.

С победата Правец събра пълен актив от 12 точки и вече е еднолично на върха в класирането. Ком остава на второ място, което дели със Сините орли с по 9 точки.

В кледващия кръг Правец ще домакинства на Зенит Церово, а годечани ще гостуват в Ботевград на Козаро.