Козаро Ботевград завърши редовния сезон с победа над Спортист Драговищица

В последния 14-ти кръг от редовния сезон в ОГ София Запад Козаро Ботевград се наложи с 4:2 над гостите от Спортист Дроговищица.

Първото попадение падна още в третата минута, когато Мартин Методиев засече една топка от близко разстояние.

2:0 направи Иван Василев с шут от около 11 метра.

Последва трети гол за домакините. Той дойде в 23-тата минута след бърза флангова атака и точен завършващ удар на Анатоли Димитров.

В 33-тата минута преднината на Козаро набъбна на 4 гола, след като Мартин Методиев реализира своя втори гол.

До края на полувремето гостите от Драговищица успяха да върнат едно попадение.

През втората част те вкараха и втори гол за крайното 4:2.

С победата отборът на Козаро завършва редовния сезон в Областна група София Запад на 6-то място и ще спори със Звездец Горна Малина за 11-тото място в общото класиране на София област за сезон 2023/24.