Botevgrad.NEWS

Новини от Ботевград, Правец и Етрополе

Националната Комисия по безопасност на движението към Съюза на българските автомобилисти награди кмета на Община Етрополе

Националната Комисия по безопасност на движението към Съюза на българските автомобилисти (СБА) награди кмета на Община Етрополе инж. Владимир Александров за подкрепата, която оказва за развитието на този спорт. Медалите бяха връчени от треньорът по Приложно колоездене г-жа Кати Дочева, която подчерта благодарността си към кмета и Общината затова, че не спират да им помагат и осигуряват средства за провеждането на лагери и участието в състезания и Европейски първенства. Благодарение на съвместните усилия, двата отбора по Приложно колоездене се завърнаха от последното състезание с купи от първо и второ място в националното състезание за България.

„За мен е изключителна чест и привилегия да получа тези медали, защото те ме връщат във времето, когато самият аз бях състезател по Приложно колоездене и се явявах на състезания. От личен опит знам колко усилия и труд стоят зад всяка награда и надпревара. За нас, като Община, е важно да се развива Приложното колоездене като спортна дисциплина и децата да имат култура по безопасност на движението“, заяви кметът инж. Владимир Александров и пожела на отборите все повече награди.

Кати Дочева подчерта, че зад всяко едно отличие стои неимоверен труд, дисциплина и учене, защото в Приложното колоездене трябва да се познават изключително добре правилата за движение и безопасност по пътищата.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *