Навръх 40-тия си рожден ден НПГ по КТС раздаде дипломите на зрелостниците
Днес НПГ по КТС има двоен празник – чества своя 40-ти рожден ден и раздаде на зрелостницитеси дипломите за средно образование. Общо 60 ученици завършват с отличен успех, като по-долу са изброени тези с най-високи и специални отличия. Специални отличия и постижения: Петя Христова – Пълно отличие на държавния зрелостен изпит (ДЗИ). – Отличен успех – Предстоящо награждаване със златна диплома от Президента на Република България. – наградена с юбилеен медал “ 40 години УКТЦ “ Удостоени с грамоти за отличен успех. София Маринова Диана Иванова Виктор Райков Божидар Божинов Цветелин Пешев Бранимира Попова Радина Тодорова Борислав Куртев
Поздрави за успешното завършване зрелостниците получиха и от проф. Лазарова – зам.-ректор на ТУ София, Йордан Томов – началник РУО Софоя област, проф. Румен Трифонов – декан на факултета по компютърни технологии и системи към ТУ, инж. Бойко Денчев – представител на Дом на науката и техниката София регион, който връчи специална купа на директора на гимназията – признание за огромния труд в името на развитието на технологиите в България.















Успехи за младежите, успешно дипломирали се за завършване на средното си образование. А ето още нещо актуално, предизвикващо сериозни размисли:
https://blitz.bg/svyat/v-ukrainski-bunkeri-e-otkrito-neshto-dalboko-prikrivano-ot-nato_news1157715.html
https://lupa.bg/news/mazut-po-plazhovete-zabravete-sapuna-ndash-olioto-e-parvata-stapka-za-pochistvane_413218news.html