Балкан 1929 записа загуба от елитен тим на Израел

Футболистите на Балкан 1929 допуснаха загуба с 0:4 от шестия в елитната девизия на Израел – Апоел Хадера.

През първото полувреме срещата премина равностойно без много положения за гол. В 45 минута след центриране от ъглов удар играч от Израел се оказа най съобразителен и откри резултата.

През втората част футболистите на Балкан стигнаха и до голови ситуации, но Цветанов и Ковачев изпуснаха своя шанс. Играчите на Апоел обаче не сгрешиха и вкараха още три гола. Треньорското ръководство даде шанс на всички по млади футболисти – юноши на клуба.

Следващата среща е в неделя от 10:00 часа отново в Правец срещу друг израелски отбор – Бней Сахин.