Козаро Ботевград се наложи с 3:1 срещу ОФК Правец във първата си контрола

Козаро Ботевград си тръгна с убедителна победа от изкуственото игрище в Правец. Това е първа контрола за ботевградчани, които демонстрираха сериозна подготовка за новия сезон. Мачът завърши 3:1 в полза на Козаро. Първото полувреме завърши при резултат 1:0 за гостите след като Неделин Костадинов разпечати противниковата врата. Второто полувреме точен за Козаро беше Васислав Димитров, който покачи за 2:0.
След хубаво центриране на Неделин Костадинов, Васислав Димитров вкара втори гол за 3:0 с глава, а Костадинов добави асистенция. В края на полувремето домакините отбелязаха почетен гол за 3:1, дело на Денислав Ивайлов.