ФК Козаро Ботевград победи с 2:0 отбора на ФК Черногорец Ноевци

Отборът на ФК Козаро Ботевград постигна безапелационна победа като гост срещу силния отбор ФК Черногорец Ноевци. Мачът започна равностойно, като и двата отбора се опитваха да вземат превес в противниковата половина. Последваха някои пропуски и за двата отбора, като полувремето завърши при резултат 0:0. Второто полувреме гостите започнаха по-убедително и след серия от атаки последва и първото попадение в мача, дело на Васислав Димитров. Домакините се опитаха да върнат попадението скорострелно, но при последвала контраатака Козаро отбеляза втори гол дело на Валери Захариев. Гостите се оказаха по-добре подготвени физически и до края на мача имаха възможността да отбележат още няколко пъти. Така мачът завърши с краен резултат 0:2 за ФК Козаро Ботевград.