Убедителна победа за Чавдар Етрополе над Ботев Ихтиман

Убедителна победа с 4:0 успя да постигне отборът на Чавдар Етрополе над Ботев Ихтиман в съботния мач от първенството в Югозападната футболна лига. На два пъти точни за домакините от Етрополе бяха капитанът Николай Иванов и Мартин Милков. Гостите от Ихтиман не оказаха сериозна съпротива и това даде възможност на футболистите на Чавдар да определят темпото и да постигнат успех. През първото полувреме паднаха три от реализираните гола, като последователно се разписаха Николай Иванов и на два пъте след него Милков. Като цяло срещата се игра с коректен тон и без сериозни нарушения. През второто полувреме нещата на терена не се промениха съществено и домакините продължиха да бъдат по-актиният отбор, което им позволи да увеличат преднината си на 4:0, отново с гол на Милков, която се запази до края на този не особено атрактивен мач.