ФК“Балкан 1929″ с трета победа в пролетния полусезон – над „Рилски спортист“ Самоков

ФК „Балкан 1929“ победи с 2:0 „Рилски спортист“ при гостуването си в Самоков. И двата гола на нашите футболисти бяха реализирани в първото полувреме.

Първото попадение във вратата на домакините бе вкаран в 8-та минута от Емил Колев, който центрира с глава, след подаване от Павел Петков. Вторият гол бе реализиран в 25-та минута от Калоян Бонев.

През второто полувреме „Балкан“ държеше по добра игра и пропусна няколко добри възможносати за гол.

След срещата вчера /6 март/ и предходните две, в които балканци печелят битката на терена, отборът повиши рейтинга си с едно място нагоре и се нарежда на 9-то място – с 28 точки.

Следващият 21 кръг ще се играе на 13 март /събота/. Тогава „Балкан 1929“ приема „Чавдар“ Етрополе.