Децата на „Балкан 1929“ – на първо място в Софийска област

Детският футболен отбор на „Балкан 1929“ днес се наложи с 5:4 над своите връстници (родени 2006 г ) от Рилски спортист. Мачът се игра в Елин Пелин. Децата от Ботевград спечелиха първото място в областта, след края на днешната среща. Мачът започна с гол за противника в първата минута. До средата на полувремето обаче равенството бе възстановено, след прецизно изпълнена дузпа от Витомир Витомиров. До края на срещата резултатът остана непроменен, което наложи изпълняване на наказателни удари. След удължаване на редовното време първата дузпа изпълни безпогрешно отново Витомир Витомиров. Втората дузпа бе дело на Цветомир Златев, а останалите на Георги Стефчов и Даниел Ангелов.

Освен днешната победа възпитаниците на Николай Христофоров, Здравко Атанасов и Мариян Маринов, завършиха първи и в редовния сезон.