Жените от Боксов клуб Балкан на 3-то място на републиканското

От 30.06 до 03.07 се проведе в Ботевград Държавен шампионат за жени и девойки. В състезанието взеха участие 110 участнички. При девойките в категория 46кг Никол Николова взе бронзов медал, в кат 69 Даниела Пенкова стана трета и също взе бронзов медал. В кат 81кг представителката на Балкан Милвана Марковска също стана трета и взе бронзов медал. При жените голяма изненада в бокса направи Десислава Костадинова кат 60кг която след една неизиграна първа среща  среща ( противничката й не се качи на ринга) изигра невероятна среща срещу представителката на Левски, силна боксьора от чешки произход Марие Ракосникова и победи убедително с 3:0 съдийски гласа. С тази победа представителката от Ботевград си осигури шампионска титла и място в женския Национален отбор по бокс кат 60 кг. В категория 64 кг бронзов медал взе друга наша  съгражданка Стефани Минчева. От общо 5 участнички от Ботевград момичетата взеха 5 медала и с това боксов клуб Балкан завоюва 3-то място при общо 100 клуба в страната в класирането .