Етър недоволни от съдийството на мача с Балкан

Етър се класира за следващия етап на турнира за Купата на България, след като отстрани с 5:4 Балкан (Ботевград). До дузпите се стигна след като съперниците не вкараха гол в редовните 90 минути и половин час продължения. Старши треньорът на „виолетовите“ Веселин Великов коментира пред Sportal.bg драмата в Ботевград:

„Съдийство и пропуски ни попречиха да бием Балкан в редовното време. Отмениха ни редовен гол на Мартин Петков в 12-ата минута. Същото се повтори и в 20-ата, когато вкара Ловре Кнежевич. В 58-ата минута съдията вдигна втори жълт и червен картон на Юлиян Райков. 20-годишния ни футболист не заслужаваше и двата жълти картона. Всичко това се вижда ясно на видеозаписа на срещата. Играхме без осем основни футболисти. Пропуснахме да спечелим мача още в редовното време, защото създадохме достатъчно положения за гол, но Николас Фемия, Христо Димитров, Христо Марков и Ловре Кнежевич ги пропиляха. Работим усилено върху завършващия удар. Доволен съм от момчетата, защото терена беше лош, а съперникът опитен“.

Източник: sportal.bg