ОФК Правец разгроми Скравена

Убедителна победа със 7:0 над Скравена постигна отборът на ОФК Правец в мач от 12 кръг на Областна група София Запад.

Домакините излязоха напред в резултата в 30-тата минута, когато Георги Милчев изненада неориентираната защита на гостите. Само две по-късно голмайсторът на сините Цветелин Цаковски покачи на 2:0 след като се разходи почти като на парад през защитата на Скравена и стреля в горния ляв ъгъл.

В 71-вата минута резултатът набъбна до 3:0. Точен отново бе Цветелин Цаковски, който получи пас от свой съотборник на празна врата и не сгреши. В 74-тата играч на Правец стреля от далечно разстояние, вратаря на Скравена не се намеси убедително и топката бе вкарана от Васил Георгиев.

4 минути по-късно Мартин Манев вкара за 5:0. В 82-та минута Цаковски реализира своя хеттрик и покачи на 6:0. Минута преди края Цаковски се разписа за четвърти път, с което оформи и крайния резултат 7:0.

В следващия кръг ОФК Правец ще гостува на Сините орли в Своге, а Скравена ще приеме Зенит Церово.