Здрава битка и нулево равенство между Козаро и ФК Драгоман /СНИМКИ/

Отборите на Козаро Ботевград и ФК Драгоман не успяха да се победят и завършиха 0:0 в мач от 14-ти кръг на Областна група София запад. Тимовете стъпиха здраво в мача и той се превърна в здрава битка, в която през по-голямата част силите бяха изравнени.

В първите минути играта се водеше в центъра на терена. Постепенно двата отбора започнаха да градят атаки и да създават възможности за гол, но точните удари и към двете врати продължиха да липсват. Първата част завърши логично при резултат 0:0.

И през второто полувреме никой от двата тима не успя да вземе осезаем превес до 70-тата минута. В последните 20 минути гостите упражниха натиск, но така и не съумяха да отбележат попадение.

В класирането Козаро е с 6-ти със 17 точки. Драгоман отстъпва първото място и вече е втори е с актив от 29т. и мач по-малко от Сините орли.

В следващия кръг „козлите” ще домакинстват на Спортист Драговищица, а Драгоман приема втория отбор на Спортист Своге.