Скравена загуби гостуването си на Спортист Драговищица

Мачът от 14-ти кръг на Областна група София Запад между Спортист Драговищица и ФК Скравена завърши при резултат 5:3 в полза на домакините.

Резултатният мач започна с гол за 1:0 на Ангел Миков, който се разписа директно от корнер, още в 9-тата минута. Скравена изравни в 14-тата с гол на Росен Стоименов. Домакините отново излязоха напред в резултата в 27-мата минута с попадение на Георги Личев. Последва ново изравняване в 40-тата след гол на Марин Данчев. Минута по-късно Спортист излезе напред в резултата за трети път след като се разписа Емил Йорданов. Почивката дойде при резултат 3:2.

Преднината на домакините се увеличи в 59-тата минута след гол на Христо Георгиев. 10 минути по-късно резултата стана 5:2. Точен бе Слави Танчев. Последният гол в мача за крайното 5:3 падна в 89-тата минута и бе дело на Марин Данчев.

В класирането продължават да бъдат съседи, но вече разликата по между им е само точка. ФК Скравена е на 7-мо място с 14 точки, а Спортист Драговищица на 8-мо с 13 точки.