Балкан посреща днес Берое от 19:00 часа в „Арена Ботевград“

Балкан приема днес от 19:00 часа в “Арена Ботевград” Берое в последен мач преди Купата на България. Срещата е последна от 21 кръг на НБЛ, който се игра в събота.

В момента тимът на Небойша Видич е в най-силната серия в НБЛ от 7 поредни победи и заема втора позиция с актив 16-4.  Берое е шести с 11-9.

Двата тима си разменят по една победа този сезон. В първия мач в Стара Загора на 23 октомври ботевградчани отстъпиха с 92-87 след обрат през второто полувреме, а след това спечелиха реванша в Ботевград на 10 януари с убедителното 106-78

Тимът на Бойко Миленков отпадна от Деласпорт Балканска лига след първия етап на надпреварата с актив 3-7 и в момента целите му са насочени единствено в българското първенство. Тимът предприе някои промени в състава, привличайки американския плеймейкър Джордан Бърнс

В последния си мач на 14 март старозагорци надиграха Академик Пловдив.

Балкан спечели в четвъртък гостуването си на ТФТ, а преди това се наложиха у дома над Спартак Плевен

Гледайте Балкан – Берое днес от 19:00 часа в „Арена Ботевград“