Равенство в дербито между Балкан и Чавдар Етрополе

Балкан Ботевград и Чавдар Етрополе не успяха да реализират голове и регионалното дерби в югозападната Трета лига завърши 0:0.

На стадион „Христо Ботев” двата тима изиграха равносойно първо полувреме, в което нямаше много положения за гол. През втората част домакините от Ботевград се активираха и удари на Бонев и Петков минаха покрай вратата. Най – опасното положение бе силен удар от движение на старши треньорът и президент на клуба Иван Редовски, който мина на сантиметри от целта.

Това равенство помогна на Беласица да поведе с 8 точки пред Чавдар Етрополе и Витоша Бистрица и 9 пред Балкан Ботевград.

Следващата среща състезателите на Иван Редовски гостуват на Гранит Владая в сряда от 17 часа.