Левски Елин Пелин и ОФК Правец не се победиха и оставиха всичко да се реши в реванша

Срещата за определяне на 7-8 място в крайното класиране на ОГ София между Левски Елин Пелин и ОФК Правец завърши наравно 3:3. Така всичко остана да се реши в реванша на 14 май – събота от 17:00 часа.

Резултата за гостите откри в 20 минута Валери Данов от фаул и рикушет в защитник. В 25-тата минута Цветелин Цаковски уцели гредата. 10 минути по-късно все пак Цаковски се разписа за 2:0 след хубава контраатака и асистенция от Георги Вътковски. Така завърши и първата част.

Втората започна с гол в 50-тата минута на Николай Манчевски за 1:2. Той се разписа за втори път и в 65-тата минута за 2:2. В 75-тата Валери Данов отново изведе Правец напред в резултата, след асистенция на Цаковски. Крайното 3:3 оформи Станислав Иванов в 80-тата минута.