Две резултатни победи за Балкан

Първо футболистите на Иван Редовски победиха ФК Септември II в София, а головете реализираха Павел Петков, Симеон Иванов -2, Калоян Бонев и юношата на зелените Йордан Дамянов.
В събота състезателите на Иван Редовски записаха нова победа с 4:1 над Пирин Гоце Делчев в предпоследното домакинство от шампионата на Югозападната Трета лига. Балканци започнаха вихрено и поведоха с 2-0 след голове Николай Цветков от свободен удар, а малко по късно и Ивайло Бояджиев намери целта с точен удар. Втората част започна с гол на Калоян Бонев, който реализира след подаване на Павел Петков. В 67-та минута, бе отсъдена дузпа за Балкан за игра с ръка, а Павел Петков наставнически остъпи изпълнението на младия Николай Миков, който бе точен за 4-0. 15 минути преди края на срещата футболистите на Пирин успяха да вкарат почетния си гол.

Отборът на Беласица вече ще играе във Втора лига. Последното гостуване на Балкан ще тази събота в Сандански на Вихрен.