„Балкан“ гостува на „Чавдар“ Етрополе днес в квалификация за купата на България

Днес Балкан се изправя в регионално дерби срещу отбора на Чавдар на стадиона в Етрополе в мач за областната квалификационна среща за купата на България. Началото на срещата е от 18:00ч.

Другата двойка е Ботев Ихтиман срещу Рилски спортист, мачът между които ще се играе на 17 август. Победителите ще играят финал за излъчване на отбора от Софийска област в Купата на България.

Миналия месец Чавдар и Балкан изиграха контрола, завършила 2:1, в която Николай Миков откри резултата за тима от Ботевград. Състезателите на Иван Редовски можеха да увеличат преднината си, но Денис Стефанов и Лазар Ковачки уцелиха гредите. В края на полувремето Валентин Лазаров възстанови равенството. През втората част бяха извършени доста смени. Головодов от фаул оформи крайния резултат в 82-ата минута. За Балкан тогава срещата пропуснаха Калоян Бонев и Павел Петков, Дейвид Йорданов получи контузия.