Дъждът и Сините орли спряха Козаро да се върне на победния път

Футболистите на Козаро Ботевград отстъпиха на съперниците си от Сините орли Своге с 2:4. Двубоят бе от 10-ти кръг на областна футболна група София Запад и се игра на терена на игрище „Герена” в Ботевград.

В началото на мача теренът бе подгизнал от проливния дъжд, но постепенно водата се оттече и условията за футбол леко се подобриха. Гостите успяха да поведат с три безответни гола до 27-мата минута. Точни бяха Даниел Йорданов, Цветелин Янакиев и Владислав Божилов.

Ботевградчани успяха да върнат два гола след като да края на полувремето се разписаха Мартин Методиев и Мартин Стоев.

През втората част Козаро се опита да изравни и да стигне да обрат, но вместо това свогенци реализираха четвърти гол, дело на Паоло Петков.

Идния уикенд Козаро ще гостува на съседите си от Правец.