Нещастна загуба за Балкан в Симитли

Балкан загуби от Септември в Симитли след гол в последната минута. В двубоя от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига Септември победи Балкан Ботевград с 2:1.

Първото полувреме беше равностойно и завърши при нулево равенство. След почивката гостите от Ботевград започнаха по активно и още в 50-ата минута Александър Иванов откри резултата.

Състезателите на Иван Редовски продължиха да търсят втори гол, докато при едно центриране, топката вече беше излязла извън терена и главният съдия изненада всички като отсъди доста смущаваща дузпа, с която домакините изравниха резултата. Обратът дойде в 89-ата минута, когато футболистите на Септември Симитли стигнаха до победата след контраатака.
В следващата среща Балкан приема ЦСКА II в петък от 17:00 часа в Ботевград.