Балкан стартира с равенство подготовката за новия сезон

Балкан завърши 1:1 с дубъла на Славия в контролна среща, която се игра на помощното игрище “Стоян Коцев” в София. Това бе първа проверка на ботевградчани преди предстоящото първенство в Югозападната Трета лига.

Пред погледа на старши треньора на най-стария столичен клуб Бакеро, Балкан поведе в 35-та минута, когато Калоян Бонев откри резултата с точен удар с глава.

През второто полувреме наставникът на Балкан Ботевград Иван Редовски направи смени и пусна в игра всички футболисти, каращи проби в тима. Дубълът на Славия изравни в самия край на мача с гол от дузпа. Първи минути за мъжкия представителен тим записаха юношите – вратарят Божидар Стоянов и Владислав Петров. Павел Петков и Димитър Руйчев не взеха участие, тъй като все още не са се включили в подготовката.

Следващата контрола е срещу Витоша Бистрица в сряда от 10:30 на ст. “Летище” в София.