ОФК Правец с пета поредна победа след успех над Зенит Церово

Правец спечели домакинството си на Зенит Церово с 3:2. С победата отборът остава еднолично на върха в ОГ София Запад след 5 победи от 5 мача и пълен актив от 15 точки.

Мачът не започна добре за правчани. Гостите откриха резултата с гол на Илиян Милчов. След това Цветелин Цаковски възстанови равенството с гол от дузпа. До края на полувремето Правец остана с 10 човека на терена след червен картон на Злати Томов.

През втората част Ивайло Златев даде преднина на своя тим – 2:1, а след това гостите изравниха за 2:2. Точен отново бе Илиян Милчов. Все пак домакините стигнаха до победата в 90-тата минута на срещата с гол на Давид Стоянов.

В следващия кръг Правец ще гостува на Сините орли в Своге, а Зенит на Ком в Годеч.