Козаро допусна домакинска загуба от Ком Годеч

Козаро Ботевград загуби домакинството си на Ком Годеч с 1:4. Мачът бе от 5 кръг на ОГ София Запад.

Домакините поведоха в 17-тата минута след неразчетено излизане на вратаря на Ком, който бе прехвърлен с глава от Мартин Методив.

В 29-тата минута гостите изравниха за 1:1, а две по-късно и поведоха. До почивката резултата стана 1:3 след груба грешна в центъра на защитата на „козлите”.

През второто полувреме падна само още един гол. Той бе в актива на годечани след пробив от ляво. Преди това ботевградчани можеха да намалят, но перфектно изпълненият пряк свободен удар от Светослав Косаков бе избит с вещина от вратаря на Ком.

В следващия кръг Козаро ще е домакин на Петърч, а Ком на Зенит Церово.