Козаро спечели домакинството си на Зенит Церово

В неделния ден се изигра мачът от 9 кръг на ОГ София Запад между Козаро Ботевград и Зенит Церово. В него домакините постигнаха успех с 3:1.

През първото полувреме гол не бе отбелязан.

Резултатът бе открит в 65-тата минута, когато Светослав Косаков изпълни перфектен пряк свободен удар от страничната линия на наказателното поле и топката влезе директно във вратата.

Четири минути по-късно при идентична ситуация пред вратата на домакините топката бе засечена от Йонко Ценов, който изравни за 1:1.

Козаро продължи да търси повече гола и в 76-тата минута Мартин Методиев изведе отбора си напред в резултата.

Последният гол падна в продължението на мача. Негов автор бе  Стилиян Петров.

В класирането Козаро и Зенит са с по 10 точки, колкото има и Петърч, но ботевградчани са с най-добри показатели в директните мачове и заемат 5-то място.