Етрополе и Козаро Ботевград изиграха спортсменска приятелска среща

Козаро Ботевград допусна загуба с 1:3 от новосформирания ФК Етрополе.  Контролата се игра на централния стадион в Етрополе.

Срещата се игра при доста горещо време, но въпреки това се забелязваха стойностни атаки и отигравания. Двата отбора демонстрираха уважение и коректно отношение един към друг.

Резултатът през първото полувреме откри Николай Ботев от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Николай Николов.

Именно Николов пък покачи на 2:0 в началото на втората част след добра атака. Преди това бе отменен гол на гостите заради засада.

Козаро успя да върне едно попадение и намали на 2:1. Точен бе Радко Николаев.

Точен за 3:1 бе юношата на Етрополе Илиян Василев. Той се разписа след асистенция на Петър Шулеков.