Нова победа за ОФК Правец в контролите

ОФК Правец записа още една победа в контролите преди старта на сезона в ОГ София Запад. Отборът победи Арес София с 5:1 на свой терен.

Първото полувреме започна с атаки и от двата отбора като Арес беше по-настоятелен и поведе в резултата.

В края на полувремето след хубава атака и центриране на Цветелин Цаковски,  Ивелин Данчев с хубав удар изравни за 1:1.

През второто полувреме Правец вдигна оборотите и още в самото начало Милен Василев – Туфо с прехвърлящ удар направи изведе своя отбор напред – 2:1.

След това Цветелин Цаковски покачи на 3:1 отново след перфектен прехвърлящ удар.

Цаковски се разписа и за 4:1 след многоходова комбинация.

Последният гол за 5:1 реализира Марин Банков.

Следващата седмица Правец ще изиграе последната си проверка преди началото на сезона срещу Искър Роман.