Балкан разби дубъла на Левски к 4:1

Футболистите на Балкан постигнаха резултатна победа над Левски II с 4:1 в среща от 15-я кръг на Югозападната трета лига.

Футболистите на Иван Редовски изиграха най-добрия си мач от началото на сезона и заслужено спечелиха с разлика след атрактивен мач.

Домакините поведоха още в 7-та минута с гол на Николай Миков. В 38-та минута гостите изравниха чрез Калоян Атанасов. Георги Тафраджиев върна преднината на Балкан в ответната атака. Още със започването на втората част след отлична многоходова комбинация Александър Иванов покачи на 3:1 след красив гол.

Натискът на Балкан продължи и в 79-та минута 16-годишния Георги Стефчов вкара четвърти гол след асистенция на Богданов и оформи крайното 4-1. Така отборът на Балкан зае шесто място във временното класиране.

В следващия кръг на 2 ноември от 14.00 ч. Балкан е гост в София на Септември II.