Чавдар Етрополе-Марек 1915 Дупница 3:3

На 3-ти август /събота/ стартира първенството в Югозападната Трета лига за състезателната 2019/2020г. Първият кръг за всички отбори започна в 18.00ч., а тима на Чавдар Етрополе посрещна като за начало на сезона Марек 1915 Дупница. Двубоят поднесе доста интересни положения и възможности и пред двата отбора, които през цялото време се догонваха в резултата. Първи реализираха точен удар футболистите от Дупница в средата на първата част, но малко след това с гол на Милков, етрополци изравниха. През втората част паднаха още четири гола, като съперниците си разделиха по два и то по идентичен начин. За 1:2 поведоха от Марек, а за 2:2 изравни капитана на Чавдар Николай Ботев, който стана автор и на третия гол за домакините в последните минути на мача. При едно неправомерно спъване на състезател на гостите се стигна до наказателен удар за тях, който бе изпълнен точно и равенството отново бе възстановено с което дойде и края на двубоя Чавдар Етрополе-Марек 1915 Дупница 3:3.