С 5:2 ОКФ Правец показа видимо превъзходство над ФК Миньор Згориград

Днес от 18.00ч се състоя втора контрола на ОКФ Правец на стадиона с изкуственото игрище. Правчани играха с отбора на ФК Миньор Згориград -Враца. Мачът завърши с резултат 5:2 за ОКФ Правец. Домакините показаха видимо превъзходство и добра игра.

Първото полувреме завърши с резултат 2:0 за домакините. Първият гол отбеляза Ивайло Златев, а вторият Валери Данов. Гостите се върнаха в мача с изравняване на резултата в 60-та и 68-мата минути.

Резревата Димитър Димитров от ОФК Правец повиши резултата за домакините с трети гол, четвъртият отбеляза Денислав Иванов, а петият –  Димитър Димитров.

Следващата контрола на ОФК Правец е на 24 август (събота) с  израелски отбор на Стадиона на националния отбор в  Бояна.