Балкан с равенство срещу Надежда

Футболистите на Балкан завършиха наравно – 2-2 с Надежда Доброславци.

Нищо не предвещаваше такъв развой на мача, след като на терена с изкуствено покритие на Герена Зелените водеха с 2-0 след края на първото полувреме. Кристиян Ковачев рано откри резултата след като негов опит за центриране влезе във вратата на гостите.
В 25-та минута след бърза атака Николай Цветков – Демона изведе Григор Долапчиев, който удвои.

Втората част започна плахо за Балкан и в 57- та минута главният рефер отсъди дузпа за тима от Доброславци, с която намалиха на 2:1. Това даде импулс на гостите и те стигнаха до изравнително попадение в70-та минута.

До края Балкан наложи натиск, но така и не стигна до гол. След този кръг Беласица води във временното класиране с 4 точки повече от Балкан, които са с мач по-малко.
В следващия 24 кръг другата събота, 19 март Балкан гостува на ОФК Костинброд.