Сините орли с категорична победа над Правец

Битката за влизане в първата плейофна 6-ца на Областна група София завърши с категорична победа 4:1 в полза на Сините орли Своге над ОФК Правец.

Домакините от дефилето откриха в 20-тата минута с гол на Кристиян Йорданов, който не сбърка, след като бе изведен на хубава позиция. В 40-тата минута гостите имаха претенции за дузпа, но главният съдия Мариян Гребенчарски показа, че всичко е било в рамките на правилата. Следствие на ситуацията за реплика бе даден жълт картон на треньора на Правец Теодор Тодоров.  Минута по-късно Сините орли удвоиха преднината си след като Любомир Ценов, с хубав шут, засече едно остро центриране.

В началото на втората част положението на Правец се утежни още повече след като от игра бе отстранен Димитър Михайлов.

3:0 направи Никита Десятков в 61-та минута. Точен за 4:0 в 65.минута бе Дарио Стоичков.

В 67-ата минута Цветелин Цаковски намали на 4:1 с гол от дузпа.