ОФК Правец загуби гостуването си на Петърч

Отборът на ОФК Правец претърпя загуба с 1:4 при гостуването си на ФК Петърч в мач от 15 кръг на Областна група София Запад.  Резултата за домакините откри Димитър Иванов, който реализира хеттрик още до почивката.

През втората част Валери Данов върна едно попадение за гостите с гол от дузпа. Крайното 4:1 оформи Станислав Петров.

Със загубата Правец почти сигурно се сбогува с третото място в групата, даващо право на участие в първата шестица на плейофите. Петърч пък се изкачи с една позиция и вече е 7-ми, задминавайки Скравена.

В следващия кръг Правец посреща Драгоман, а Петърч би трябвало да гостува на попадналия в списъка на извадените отбори от БФС – Зенит Церово.