Козаро загуби гостуването си на Ком Годеч

В неделя – 25 септември се изигра мачът от 3 кръг в Областна група София – запад – Ком Годеч – Козаро Ботевград 5:0.

Мачът започна с 35 минути закъснение поради забавяне на част от футболистите на гостите, които попаднаха в задръстване на пътя причинено от аварирал тир. Така половината от играчите на оранжевите започнаха играта без загрявка.

Домакините откриха още в началото на първото полувреме с гол на Кирил Беров, а до края му вече водеха с 2:0 след като се разписа и Симеон Димитров.

През втората част домакините вкараха още три безответни гола. Симеон Димитров се разписа за втори път, а по един път сред голмайсторите попаднаха Мартин Новаков и Валентин Йочев.

Следващата среща на Козаро от първенството е насрочена за 9 октомври от 16:00 час. Тогава „козлите” ще приемат лидера във временното класиране Скравена.