Козаро постигна обрат срещу Звездец Горна Малина в първия мач от плейофа /СНИМКИ/

Козаро Ботевград сътвори обрат срещу гостите от Звездец Горна Малина, които на два пъти излизаха напред в резултата. Срещата бе първи мач за определяне 11/12 място в ОГ София и завърши 3:2.

Димитър Йорданов извезе гостите напред в резултата още в 3-тата минута. В 20-тата ботевградчани изравниха след гол на Анатоли Димитров. Първото полувреме завърши при резултат 1:1

В началото на втората част Звездец отново излезе напред в резултата. Точен за 1:2 в 47-та минута бе Павел Петров. Последва ново изравняване. То дойде в 53-тата минута след като вратаря на Козаро Христо Матев реализира дузпа.

Победният гол за 3:2 отбеляза Анатоли Димитров в 82-рата минута.

Следващата седмица предстои реванш в Горна Малина.