Банско и Балкан си разделиха по точка

Снимка; Фейсбук страница на ФК Банско

Банско и Балкан Ботевград завършиха наравно 1:1 в среща от 8-ия кръг на Югозападната Трета лига, която се игра на стадион „Свети Петър“. Неостаряващият Влади Златинов откри за домакините след удар с глава, като на полувремето те имаха аванс от попадение на сметката си.

Гостите стигнаха до равенството с попадение на младока Николай Миков две минути след почивката. С този резултат Банско прекъсна серията си от пет поредни победи. Това бяха и първите загубени точки за отбора у дома през този сезон.

След това равенство Банско е 3-ти със 17 точки, а ботевградчани са 7-ми с 10 пункта. В следващия кръг за възпитаниците на Борислав Хазуров предстои гостуване на Витоша Бистрица, а Балкан приема Сливнишки герой.

Източник: sportal.bg