„Козаро“ Ботевград победи „Искър“ Лaкатник с 1:6

Двубоят започна със здрава битка в средата на терена. Като в 17-та минута след хубаво центриране Васислав Димитров беше изведен да разпечати противниковата врата за 0:1. Домакините се опитаха да се върнат в мача с агресивна игра, но в 36-тата минута след изпълнението на фаул от Неделин Костадинов, Светльо Диков не остави шанс на вратаря след удар с глава за 0:2. При този резултат свърши и първото полувреме.

„Козаро“ започна второто полувреме със солиден натиск и само след 2 минути игра Павел Иванов вкара първия си гол с екипа на „Козаро“ след хубав пас от капитана Ради Зарев за 0:3. Само 8 минути по-късно отново Павел Иванов преодолявайки защитниците на Лaкатник изстреля топовен снаряд, който се удари в горната греда и влезе във вратата за 0:4.

В 67-тата минута Деан Велчев вкара майсторски гол, след като беше изведен сам срещу вратаря.

В 75-тата минута след спорна дузпа за отбора на Лaкатник, точен за домакините беше Георги Иванов. В 82-тата минута Анатоли Димитров оформи крайното 1:6 след асистенция на Васислав Димитров.

1 коментар на “„Козаро“ Ботевград победи „Искър“ Лaкатник с 1:6