Балкан победи и оглави временното класиране

Футболният Балкан вече е първи в Югозападната Трета лига след победа като гост на Левски Чепинци с 2-0.

Първото полувреме завърши без попадения, а за това допринесе и подгизналият терен.

Ситуацията през втората част се промени и състезателите н Иван Редовски вкараха два безответни гола. Първо голмайсторът на зелените Калоян Бонев откри след пробив на Николай Цветков – Демона, а в последната минута Павел Петков оформи крайното 2:0 след като вкара директно от ъглов удар.

Резултати от останалите срещи:
Хебър Пазарджик – Беласица 2:1, Чавдар Етрополе – Гранит Владая 2-0, Надежда Доброславци – Пирин Гоце Делчев 0-2, Пирин II – Ботев Ихтиман 0-0, Рилски спортист – Кюстендил 0-3, ОФК Костинброд – Септември II 1-2, Банско тийм – Вихрен 2-1, Сливнишки герой – Пирин Разлог 2-1, Оборище Панагюрище – Витоша Бистрица 2-2.
В събота Балкан приема Хебър II Пазарджик от 17часа на стадион “Христо Ботев” в Ботевград.