Чавдар Етрополе се завърна на пътя на победите

Категорична, домакинска победа с 4:0 постигнаха футболистите на Чавдар Етрополе срещу Пирин Гоце Делчев. Срещата бе от 14 кръг на Югозападна Трета лига. До почивката резултатът бе само 1:0, но през втората част набъбна.

Две попадения реализира Борислав Трендафилов, а по едно добавиха Йоан Маринов и Николай Ботев.

Стартов състав на Чавдар: Димитър  Пангев, Виктор Ергин, Николай Стоилков, Мартин Василев, Николай Ботев /К/, Калоян Радков, Виктор Зоров, Калоян Тодоров, Йоан Маринов, Ивайло Величков, Борислав Трендафилов. Треньор: Красимир Стоев.

В класирането Чавдар е на 6-то място с 24 точки. В следващия кръг, на 30 октомври от 16:00 часа, отборът ще гостува на Вихрен Сандански.